Jaunumi

Š.g. 27. jūlijā no ASV mājās atgriezās konkursa uzvarētāji Estere Savicka, Oskars Raudiņš un viņu pavadone Maija Cēbere, kas no 18.- 26. jūlijam Hantsvilā (Huntsville), Alabamas pavalstī piedalījās Starptautiskās Kosmosa nometnes programmā „Advanced Space Camp”.

„Labākais piedzīvojums un pieredze visā manā mūžā” ir pirmā frāze, ko jaunieši saka, jautāti par to, kā gāja.

Sestdien, 10. maijā, konkursa „Mums pieder debesis 2014” erudīcijas finālā tika noskaidroti tie divi jaunieši – viens zēns un viena meitene - kas šovasar dosies uz Starptautisko kosmosa nometni ASV (International Space Camp©). Viserudītākā dalībniece meiteņu konkurencē izrādījās Estere Savicka no Rīgas Dizaina un Mākslas Vidusskolas, savukārt puišu konkurencē laurus plūca Oskars Raudiņš no Rīgas Valsts tehnikuma.

Š.g. 27. aprīlī noslēdzās tiešsaistes balsošana vietnē Mumspiederdebesis.lv, kur atbalstītāji varēja nodot balsis par jauniešu konkursam „Mums pieder debesis 2014” iesniegtajiem darbiem. Rezultātā pēc skatītāju un žūrijas apvienotā vērtējuma atlasīti 11 dalībnieki, kuri jau šo sestdien - 10. maijā tiksies klātienē konkursa erudīcijas fināla pasākumā un sacentīsies par galveno balvu – dalību Starptautiskajā kosmosa nometnē ASV, Alabamas pavalstī.

Lapas